Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tappancs Állatvédő Alapítvány...

Tappancs Állatvédő Alapítvány vs. Noé vs. Budaörsi Állatmenhely. 1% felajánlás, melyik hely "szorul" rá jobban?

Figyelt kérdés
Küldeném be az 1+1%-os felajánlásomat, de nem tudom melyik "érdemli" meg jobban? Melyik szervezet szorul rá jobban? A Noé-nak a weboldala szegényes-nek néz ki, így arra tippelnék, hogy oda küldöm. De ha ezen a hármon kívül tudtok helyeket mondani, akik tényleg becsületesen bánnak a kutyusokkal, nyitott vagyok arra is. Nagy kutyabarát vagyok, de sajnos a menhelyekhez nem értek, viszont támogatok ahol és amit csak kell és ahol csak tudok. Köszönöm a válaszokat előre is.

ápr. 6. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Tappancs
Noé
Budaörsi
Egyéb (mi az? fejtsd ki válaszban)
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Budaörsi helyett inkább Lajka, ha azon a környéken akarsz adományozni.


A Noé az egyik legnagyobb és legismertebb alapítvány, nekik sokan adnak, ne a fapados oldal alapján ítélj. :) De persze pont azért, mert nagyok és sok állattal foglalkoznak, nekik is jól jön minden forint.

ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnám állatos menhelynek a pénzem (max olyannak, ami segítő állatokat képez).
ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ez jó ötlet és akkor tudsz is mondani konrkétan ilyen helyet?
ápr. 6. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Baráthegyiek pl, vakvezető kutyák.
ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm :)
ápr. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!