Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyik a legmegbízhatóbb...

Bazaltkaroly kérdése:

Melyik a legmegbízhatóbb állatvédő egyesület Magyarországon?

Figyelt kérdés

Eddig éveken át az adóm 1%-át a MÁSA alapítványnak adományoztam, azonban úgy gondoltam - ha még arrébb is van - , hogy jövőre más állatvédő alapítványok között is körülnéznek, mert néhány ember azt állította, hogy vannak jobb helyek is, akiknek felajánlhatom az adómat.

Melyik az az állatvédő alapítvány, ami szerintetek a legmegbízhatóbb, és a legjobb célra használja fel a felajánlott adományt?



2023. okt. 12. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár az 1%-os vonatkozás miatt voltaképpen értem a kategóriaválasztást, javasolnám, hogy inkább ide írd ki a kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem

2023. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Babák Menedék Állatmentő Alapítvány vagy Rókales Alapítvány, én megbízhatónak tartom őket és jó célra használják fel az adományokat.

Mindkettőnek van facebook oldala, amin te is nyomon tudod követni mire költik a támogatásokat és hogy mennyi mindent tesznek az állatokért.

2023. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Vaciláltam, hogy melyikbe tegyem, de végül az adó miatt ezt választottam, lehet tényleg jobb lett volna inkább abba írni.


#2 Köszönöm, utánuk nézek.

2023. okt. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!