Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóvisszatérítéseket mikor...

Az adóvisszatérítéseket mikor utalják?

Figyelt kérdés

Március 16-án jóváhagytam a tervezetüket, jár vissza valamennyi.


Ez mikorra várható?


(Úgy tudtam eddig, hogy a beküldéstől számított 30 napon belül, de ez ugyebár nem teljesült.)



máj. 22. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha beadott a státusza és 1000 forintnál több jár vissza, akkor már meg kellett volna kapnod.
máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elfogadottat ír.
máj. 22. 19:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Én március 22-én csináltam meg és hagytam jóvá, április 24én meg is jött a pénz.
máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megadtad, hogy hova kéred?
máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kérte most külön, de 16 éve ugyanaz a számlaszámom, és eddig nem volt probléma.
máj. 22. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Aha. Csakhogy minden alkalommal meg kell adnod, hogy hova kéred a kiutalást. Ha nem adsz meg semmit, akkor az adószámládon marad, amit később ki tudsz kérni vagy átvezetni másik adónemre.
máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Meg tudod mondani, ezt hol tudom megnézni? Mármint a saját adataim.

Kerestem, de nem találom :S

máj. 22. 20:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Eszja oldalon megnézed a bevallást, hogy mi lett megadva, az adószámlát meg az ebev oldalon látod.
máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ciki, de tényleg ez volt a gond, most rendben van.

Kérdés, hogy vajon így megkapom-e, hogy lekéstem a határidőt...

máj. 22. 21:29
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ciki, de tényleg ez volt a gond, most rendben van."


Hogy tetted rendbe? Ugyanis a már benyújtott bevallásban nem jelölt visszatérítési igényt utólag nem tudod "hozzáírni". Ilyenkor a következő nyomtatványt kell kitölteni és benyújtani a NAV-hoz:

[link]

máj. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!