Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » "Jövedelemigazolás egészségbiz...

"Jövedelemigazolás egészségbiztosítási ellátás megállapításához"papírt honnan szerezzek (bővebben bent)?

Figyelt kérdés
Kellene a 2009-es, de nem találom. A polgármesteri hivatalnál dolgoztam, és a regionális munkaügyi központtal is tarom a kapcsolatot, úgyértem szoktam oda járni amikor kell. Valamelyiküknél lehet vagy én hagytam el? Honnan tudnám beszerezni?
2010. dec. 30. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a volt munkáltatótól tudod kérni, de ki kellett, hogy adják amikor megszűnt a munkaviszony.
2010. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztosan, de ha eltünt akkor micsináljak, akkor is lehet tőlük kérni újat?
2010. dec. 30. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Adhat egy hivatalos másolatot róla a munkáltató
2010. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A régi munkáltatódtól bármiről kérhetsz hivatalos másolatot, ha eredetileg ők állították ki.

Nekem 18 évre visszamenőleg kellett egy papír. Kikeresték, lefénymásolták, lepecsételték, aláírták, hogy hivatalos másolat, az eredetileg mindenben megegyezik, és kész.

Persze az más dolog, hogy nem nagyon örültek neki, hogy "padlásra" kellett menniük.

2011. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, közben kiderült, hogy a régi munkáltatónál volt, kértek is bocsánatot. :D gondoljátok. :D
2011. jan. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!