Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem tudom befizetni a vagyonsz...

Nem tudom befizetni a vagyonszerzési illetéket határidőre! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Férjemmel vettünk egy kis lakást 2 hónappal ezelőtt, mert ez év márciusában megszületik az első babánk.

A félretett pénzünk a lakás megvásárlására, részleges felújitására volt elegendő.A férjem jelen pillanatban nem rendelkezik havi rendszeres jövedelemmel, mert szezonális munkát végez, én a babavárás miatt táppénzen vagyok és a fizum 70%-át kapom.

Havonta kb 150 000 Ft a bevételünk, ebből törlesztünk lakást,autót és élünk ketten.

Az APEH által kiszabott 80 000 Ft-os vagyonszerzési illetéket nem tudjuk határidőre befizetni.

Mit tehetünk ilyen esetben? Részletfizetés vagy fizetési halasztás?Hogy működik ez?


2011. jan. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérjetek részletfizetést. Semmi különöset nem kell tenni, írd le, hogy mennyiből éltek, milyen kiadásaikatok vannak, babavárás miatt jelenlet táppénzen vagy, stb.
2011. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell írni egy kérvényt, simán adnak haladékot a fizetésre!
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!