Adóbevallási csomag?

Figyelt kérdés

Nem találom itthon azt a papírt,amit tavaly kaptam,amin választhatok,hogy elektronikusan kívánom bevallani,amit kell vagy sem.És nem emlékszem,hogy végülis bejelöltem-e,de ezek szerint igen.

Nos megjött a csomag,de csak egy tájékoztató volt benne.Nem kaptam sem a 1053NY jelű és 1053 jelű bevallási űrlapot!

szerintetek,ha letöltöm és kitöltöm a 1053NY jelű űrlapot,el fogják fogadni?

Mert még az email címemre nem jött semmilyen dokumentum az APEH-tól!


2011. jan. 19. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Arról nem kell nyilatkozni, és soha nem is kellett, hogy milyen formában szeretnéd benyújtani a bevallásod. Ha van rá lehetőséged elektronikusan küldöd, ha nincs akkor kérsz egy ügyfélszolgálaton csomagot vagy nyomtatványt, kitöltöd, és beadod.

Ha nem volt a mostani csomagodban nyomtatvány, az azt jelenti, hogy nem papíralapon adtad le, ezért az Apeh feltételezi, hogy idén is meg van ez a lehetőséged. De ezt a tájékoztatóban is leírták, amit küldtek.

2011. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!