Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Számítógépen szeretném csináln...

Számítógépen szeretném csinálni az adóbevallásomat. A keretprogram fent van a gépen de a 1053-as nyomtatványt sehogy nem sikerül betölteni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Telepítettem az Abev.exe keretprogramot (Abev2006 ikonom lett így az asztalon), majd csináltam egy frissítést az Abev upadte2006-al, ami a keretprogrammal együtt települt fel. Ez letöltött egy csomó nyomtatványt, a 1053-as nincs benne. Ezek után 1053 aktív súgó java websart-ot telepítettem.

Ha megnyitom az Abev 2006-ot az asztalon, abban sehol nem találom a nyomtatványt. Mit rontottam el? Hogyan csináljam tovább? A válaszokat előre is köszönöm!!!


2011. febr. 27. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam ahogy írtad. Az ÁNYK nem indul el az asztalon bal klikkel. Rámegyek jobb gombbal, és van ilyen lehetőség (mert valamiért nem fut nekem) hogy KOMPATIBILITÁSI PROBLÉMÁK MEGOLDÁSA. Rámegyek és azt írja hogy nincs meg a programot indító .exe fálj, keressem meg. Nem is találom egyáltalán. Windows7 van fent. Nem tudom miért nem mutat sehova az asztalon lévő ÁNYK ikon. Hogyan lehet ez?
2011. márc. 7. 15:34
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ÁNYK ikonnak a "C:\Program Files\abevjava\abevjava_start.bat" -ra kell mutatnia!
2011. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Már korábban is írtam, kattints az alábbi linkre, és megmondja, hogy a géped alkalmas-e egyáltalán az ÁNYK telepítésére!


[link]

2011. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Alkalmas rá, ezt ellenőriztem. Arra mutat a link amire írtad. Ugyanazt tudom írni hogy nem nyitja meg mégsem a programot. Jobb gombbal kompatibilitási probléma megoldásra megyek rá, és ott írja hogy C:.... .bat helyet keressek .exe-fájlt. Érdekes hogy neked működik, nekem meg el sem indul :(((
2011. márc. 8. 08:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem indul az ÁNYK akkor nem tudok mást javasolni, mint kezd el elölről az egész telepitési folyamatot, mennie kell !!
2011. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám adódott a 64bites op rendszerből adódóan. Mind ezidáig jól működött az ÁNYK, csak most kezdett el rakoncátlankodni. Ugyan ez a szitu volt... fekete ablak felugrik a másodperc tört részére, aztán semmi. A java miatt volt ez. Le kellett tölteni innen egy 64 bites verziót és működött is: [link]
2013. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!