Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha valakit felakarok jelenteni...

Ha valakit felakarok jelenteni mert nincs bejelentve a munkahelyén akkor ezt hol tehetem meg?

Figyelt kérdés
És lesz belőle baja?
2011. márc. 23. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Az alábbi apeh oldalon lehet emailt irni, illetve panaszt tenni. Valamelyikre katt..

Ha a munkahelye megtudja lehet hogy lesz baja, de az ilyen bejelentéseket nem adja ki az apeh.

Ha megteszi a bejelentést kérje az apeh-ot nyomatokáosan arra nehogy kiadják a nevét.

[link]

2011. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Apehnál tudsz feljelentést tenni.Ha kiderül,hogy feketén dolgozott az illető,akkor a céget,és a feketén dolgozó embert is pénzbírsággal büntetik.

De kíváncsiságból..Miért akarsz így ártani valakinek?

2011. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül is feljelenthetsz valakit ,és akkor nincs név amit esetleg a cég jó pénzért ki tudna húzni az apehtól...
2011. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég görény dolog. Olyan jó kis irigykedős-magyaros.
2011. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

: ma 15:49

Az irigykedés nemcsak a magyarokra jellemző..Az angolok még élesebben csinálják a dolgot..

Tegnap például a bevándorlási hivatal jelent meg a munkahelyemen,és evvel kezdték:

"Jó napot kívánok! A bevándorlási hivatalból jöttünk,mert bejelentés érkezett,hogy illegális,és fekete munkások dolgoznak itt.Kérem minden hagyja abba a munkát,és igazolja magát bármi irattal..

Tudod ez itt kint mindennapos ám...

2011. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Ja, tipikus gusztustalan magyar dolog ilyet tenni!!


Ráadásul vannak, akik nem is tehetnek róla, hogy nincsenek bejelentve, az ilyen embereket kár még jobban megszívatni.

Én pl. a tavalyi évet végigdolgoztam úgy, hogy papíron álláskereső voltam, mert a drága "főnök" nem volt hajlandó többet fizetni.

Így se a nyugdíjamba, se GYED-embe nem számít a múlt év, kb. mintha itthon ültem volna.

Ráadásul ha beteg voltam és nem tudtam dolgozni, pénzt sem láttam :(

2011. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Az esetek 99 %-ában nem a dolgozó hibája az, hogy nincs bejelentve, hanem a főnöke nem akar utána fizetni járulékot. A dolgozó örül, hogy munkája és a családnak kenyere van.
2011. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért b@szok kivele mert egy büdös köcsögge-ci.
2011. márc. 23. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kívánok neked is hasonlókat a jóindulatodért!

Az ilyen emberek miatt szégyellem magam, hogy magyar vagyok.

2011. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó A "felakarom jelenteni" NEM azonos a feljelentemmel.
2011. márc. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!