Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Akik az adóbevallást otthon...

Akik az adóbevallást otthon csinálják, milyen programkell hozzá?

Figyelt kérdés
Nem szeretném pénzért csináltatni és az APEH-ról lemaradtam. Itthon hogyan tudnám megcsinálni?
2011. márc. 23. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön egy nyomtatót, vagy újra-kezdheted az összes progi és bevallás telepítését egy olyan gépen, amihez van nyomtató. Vagy elviszed egy könyvelő-irodának és az megcsinálja.
2011. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elmentheted pdf formátumban is. Rá kell menni a nyomtatvány nyomtatása menüre az adatokon belül. Akkor felugrik egy kis ablak, és ott ki lehet választani a "PDF fájl készítése" pontot.
2011. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyomtatást kérsz, és a feljövő ablakban a PDF file készítését kéred. Azt lemented a pendriveodra, és ahol van nyomtatási lehetőséged, ott kinyomtatod.
2011. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Megoldottam, csak jó is legyen a kitöltés. Hiába ellenőrzöm a programmal, ki tudja, mit rontottam el és nem jelzi...
2011. ápr. 17. 16:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha elvégezted az ellenőrzést és az ablakban nem jelenik meg hiba jelzés, akkor nincs hiba sem.
2011. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyomtatáshoz: egy másik lehetőség: nekem ugyan volt nyomtatóm, de nagyon hosszu idő alatt nyomtatta ki.

Nyomtatás inditás és amikor feljön az ablak..

- képfájl készités és mentés a képek közé és ezt már át lehet tenni pendrivére és simán ki lehet nyomtatni.

2011. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!