Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell apehnak részletfizet...

Hogy kell apehnak részletfizetési kérelmet írni?

Figyelt kérdés
adóvisszatérítés miatt nekem 130 ezret kell vissza fizetnem.ezt egy összegben nem tudom.szeretnék érni részletfizetést de nem tudom hogyan írjam.nincs mintátok erre?
2011. máj. 13. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyomtatványok között kellene hogy legyen egy, amin be tudod jelölni, hogy részletekben szeretnél fizetni. Max 4 havit engedélyeznek.
2011. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a C főlapon a 4 havi bejelölés csak 100 ezer Ft-ig van rendben.

100 e RFt feletti adótartozás esetén kérelmet kell irni. Ez lehet kézzel irott kérelem, vagy


le kell tölteni az alábbi adatlapot..

Adatlap magánszemély (egyéni vállalkozó) fizetési könnyítésre (fizetési halasztás, részletfizetés) irányuló kérelmének elbírálásához (45KB)

[link]

2011. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az adóhátraléka az adójóváirás jogosulatlan igénybevétele miatt keletkezett, akkor a 12 %-os büntetésre is számitani kell.


Adójóváírás...2010-től új szabályok és bírság

[link]

2011. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan mint mindenre jó minta nem létezik, hisz a te indokaidat csak te tudhatod.

Azt meg, hogy az indokaid összhangban van-e a hatályos jogszabályokkal, ahhoz meg hozzáértő tanácsa kell!

Inkább szánj némi időt és pénzt a kérelmed megírására, nehogy nagyobb bajt csinálj annál amiben most vagy!!

Ajánlom ezt az oldalt:


[link]


Nekem is ők segítettek.

Remélem neked is tudnak!

2012. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!