Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallásomat az APEH...

Adóbevallásomat az APEH ingyen megcsinálja nekem, ha ma leadom a papírokat hozzá? Magánszemély vagyok

Figyelt kérdés
Egy ismerős azt mondja igen, egy könyvelő meg azt, hogy ha február 20.-ig beadtam volna a papírokat csak akkor csinálták volna meg. Az ismerős szerint a február 20 csak a vállalkozókra vonatkozik.
2011. máj. 16. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a könyvelő téved, a tudatlan ismerősödnek meg igaza van? Nézd, a hülyeségnek ára van, és te majd megfizeted, ha nem hiszel a könyvelőnek.
2011. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
látom, igen.....
2011. máj. 16. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
azt hiszem , hogy nem 1 napod volt rá , hogy ezt megcsináld...
2011. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a februári időpont arra vonatkozott, aki egyszerűsítettet akart beadni!!


De május 20.-ig van a határidő magánszemélyeknek!!!


Én pont ma voltam APEH-ban, mert elakadtam a kitöltéssel, amiben nagyon bizonytalan voltam azt kihagytam, és segítettek kitölteni!!


De teljesen üres nyomtatvánnyal ne menj, mert akkor csúnyán néznek...:D Bár elvileg akkor is segíteniük kell.


Ki nem töltik helyetted csak SEGÍTENEK!!


(nyomtatványt kapsz ott is, ha kell, meg le is adhatod helyben, nem kell külön postára menni)

2011. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja és persze vidd a kitötéshez szükséges munkáltatói papírokat!!!


utolsó voltam

2011. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*kitöltéshez
2011. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!!!!
2011. máj. 16. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
NINCS MIT:)
2011. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Robotur válasza:
Tudtommal ha, csak bér jövedelmed van akkor igen .
2012. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!