Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Még nem adtam fel, nagyon...

Még nem adtam fel, nagyon megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Azt hittem, máj. 31-ig kell leadni az adóbevallásokat, de ma mondták, hogy már le kellett adni, és vsz. jó kis büntetésre számíthatok. Nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni? Ha hétfőn leadom, megúszhatom?

Október óta nem dolgozom, azóta szültem, itthon vagyok ikrekkel, azt sem tudom, mikor hányadika van... tudom ez nem mentség. Nagyon el vagyok keseredve. :(


2011. máj. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ácsi nem tudom ki beszélt neked zöldeket... Huszadika volt a határidő, de hétfőn add fel, kutya nem fog szólni. Ha mégis, akkor kérelmet kell irni és el fogják engedni. Te magánszemély vagy. Ne parázz, nem lesz semmi gond.
2011. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell büntire számítanod, viszont a levél feladásáért -ajánlott küldemény- fizetni kell!
2011. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, most egy kicsit kiengedett a gyomrom, és újra tudok levegőt venni.

Fizetek én akármennyi ajánlott küldeményt, csak gond ne legyen ebből a nyomor bevallásból.

2011. máj. 22. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg álljatok át elektronikus bevallásra.
2011. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!