Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan lehet szerezni olyan...

Honnan lehet szerezni olyan nyomtatványt amiben arról nyilatkozok, hogy nincs köztartozásom?

Figyelt kérdés

Már tavaly november óta próbálkozok visszaigényelni az EVA túlfizetésből keletkezett visszaigényelhető pénzemet, sikerült szerezni olyan nyomtatványt amin ez lehetséges. Viszont az apeh kirendeltségen kérnek mellé egy nyilatkozatot, hogy nincs köztartozásom. Ilyet viszont sehonnan nem tudok szerezni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 24. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg az apehos ügyintézőtől. Szerintem írj kézzel egy nyiltkozatot, hoyg "Én xy (azonosító adatok)büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy köztartozásom nem áll fen a mai napon egyetlen közigazgatási szervvel szemben sem." és dátum, aláírás.
2009. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!