Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Telefonon meg lehet kérdezni...

Telefonon meg lehet kérdezni a Vámhivatalt, hogy nem foglalták-e ők le? Esetleg azért nem kaptam levelet, mert a címre ahova küldettem nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
Üdv! Hónapokkal ezelőtt Amerikából rendeltem kettő napszemüveget összesen 3500 Ft értékben, ami mind a mai napig nem jött meg. Neten nyomon lehetett követni hol tart a csomag, Mo-ig eljött a csomag, de hozzám nem jutott el. Postától, Vámosoktól nem kaptam semmit, nem hiszem, hogy 3500 Ft értéket ellopnának/vámolnának.
2011. aug. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a csomag-postás sem a postaládáról, sem a kaputelefon névjegyzékéről nem tudta leolvasni, hogy melyik lakásba vigye a csomagot, akkor valószínűleg visszafordították a csomagot. A csomag-postás nem azonos a levélkihordó postással. Azok nemigazán töltik az időt azzal, hogy keresgéljék a címzettet.
2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már ilyenből gond, hogy nem voltam otthon ilyenkor bementem a főpostára és ott átvettem, mert ott hagytak egy értesítőt nálam, na most ez az értesítő sem jött meg. Így elmentem a postára és személyesen megkérdeztem, hogy az én nevemre érkezett-e valami az elmúlt időszakban és nem, szóval valahol a magyar határ és a lakhelyem közt akadt el félúton, vagy még talán a nevemet sem tudták volna elolvasni. Remélem csak van annyi esze a postának, hogy egy pár ezer Forintos tételt nem fordít vissza Amerikába.
2011. aug. 10. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
többször olvastam már róla hogy külföldről küldött csomag "elveszett" a magyar posta közontjában
2011. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!