Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üdvözlöm az olvasókat. Én egy...

Üdvözlöm az olvasókat. Én egy 25 éves rokkantnyugdíjas vagyok 100%-ra leszázalékolva. Bolt nyitásán gondolkodok. Ez esetben milyen adókedvezmény vonatkozik rám?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rosszhírem: Semmilyen, sőt még a nyugdíjad is veszélybe kerülhet, ami januártól csak járadék... :(
2011. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban ellátás... De ha 100%-ra vagy véve akkor nem hiszem hogy bajba kerülnél.... Tehát téged már Viktorék nem fognak megpróbálni visszapumpálni a munkaerőpiacra szerintem.....


Viszont az igaz, hogy semmilyen adókedvezmény nem vonatkozik majd rád...


Apukám rokkantnyugdíjas emellett dolgozgat pontosabban dolgozgatott a műhelyében, mígnem idétől kitaláltaák hogy havonta nem 5000 ft-ot kellessz fizetni hanem 55000 ft-ot . Igen jól olvastad.... Ebből 32000 cig.nysegélyre.. ööö akarom mondani szociális hozzájárulásra...


Szóval mostmár az engedélyét is vissza fogja adni, mert így nincs értelme....

2012. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!