Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Diákok! Hogyan adóztok?...

Diákok! Hogyan adóztok? Többiek! Jól van ez így?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, most már nincs olyan, hogy minimálbér alatt nem adózunk.


Én ötezer forintot kerestem a nyáron diákként, ezután is adóznom kell a szövetkezetem levele szerint. Nekem van DH-m, ÖD-m, abból adózok (mondjuk ez is egy vicc). De azok a gimisek, akiknek nincs miből, mert csak nyáron dolgoztak és azt elköltötték a Szigeten pl., azok anyu-apu pénzéből adóznak? Ez elég faramuci helyzet...


2011. dec. 29. 03:54
 1/1 anonim válasza:

nyáron elmenten egy nagyobb céghez dolgozni 1honapot 2müszakba

nem volt egy nagy fizu (63E ft) de mondjuk igen abból még adoztam is ilyen levonás olyan levonás szóval vicc volt mikor kézbe kaptam az 51E forintot xd de abból pár forintot visza tuttam igényelni de akkor is vicc ez az egész :D

2012. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!