Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, megrokkanok a munkahelyemen a többiek viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Muszáj tanulás mellett dolgoznom, hiába van szakmám, erős nyelvismeretem, kiváló érettségim, csak egy gyárban kaptam állást. Nem tudom, más gyárak milyenek, milyenek az emberek, de ez borzasztó. Érzem, depressziós leszek. SENKIVEL nem tudok elbeszélgetni, akikkel együtt kell dolgoznom, borzasztóan durva, sok esetben primitív emberek. Valaki tudna adni tippet, hogy mit tegyek?


l, 20


2011. máj. 20. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok. A munkatársaimmal minimálisra csökkentem a kommunikációt, semmi munka utáni közös program. A szabadidőmben meg elfoglalom magamat, szellemi kikapcsolódást keresek.
2011. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

A primitív emberekkel is lehet beszélgetni. Csak nem szabad éreztetni velük,hogy te különb vagy náluk az érettségiddel.

A háztartásról,főzésről,gyerekekről, a bolti árakról stb. mindenkivel lehet beszélgetni. Ha érezteted velük,hogy ők primitívek,akkor magadat hozod még nehezebb helyzetbe,mint ahogy az indokolt lenne.

Amíg nem találsz másik munkát,muszáj alkalmazkodnod.

2011. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bírd ki csendben azt a nyolc órát és ne foglalkozz senkivel, vagy ahogy az egyik hozzászóló javasolta, beszélgess velük hétköznapi témákról. Sajnállak, mert ilyen körülmények között elég nehezen telik el a munkaidő. Kitartás. :)
2011. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, hogy sikerül kibírni ezt a kis időszakot - sokat nem kell, kiderült.
2011. máj. 21. 17:52
 5/14 A kérdező kommentje:
"A háztartásról,főzésről,gyerekekről, a bolti árakról stb. mindenkivel lehet beszélgetni." Egyik sem érdekel úgy igazán, de találtam egy nőt, akivel el tudok beszélgetni a zenéről. Örülök neki nagyon.
2011. máj. 21. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem mi a problémád. Ha végképp nincs olyan ember akivel tudsz kommunikálni, akkor ne is törődj ezzel. Koncentrálj a munkádra, és közben kapcsolj ki fejben. Gondolj az otthoni teendőidre, hétvégi programokra egyebek..Ha pedig letelik a 8óra, és kilépsz a kapun..hagyj ott minden problémát, és otthon töltődj fel.
2011. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy egyébként mi a szakmád és mi érdekel? Miért itt dolgozol?
2011. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gazdasághoz kapcsolód végzettségem van, amit majd tovább szeretnék vinni felsőfokú tanulmányokkal, csak ez most nem lehetséges.

Azért itt kell dolgoznom, mert itt kaptam állást.

2011. máj. 23. 18:36
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy sok minden érdekel. Irodalom, történelem, színház, (komoly)zene, opera, különféle kultúrák, pszichológia, prostitúció (mielőtt lecsapna rá valami humorzsák, NEM úgy)...
2011. máj. 23. 18:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a gazdaságot nem soroltad ide. Az alap? Vagy az nem érdekel? :) Az én munkahelyemen mindenki alulmotivált és hülyének néznek, hogy érdekel, hogy mi történik és javítani szeretnék a munkafolyamaton.
2011. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!