Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi 2012-ben induló egyéni...

Mennyi 2012-ben induló egyéni vállalkozó vagy BT járuléka?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, emelkednek a járulékok, a kb. 40 ezerből mennyi lesz?
2012. jan. 30. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Keressél egy könyvelőt az megmondja. Mindent ingyen akartok, és engem ez már zavar.
2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem téged kérdeztelek, aki mindenért pénzt szeretnél, hanem azt, aki nem. Te kispályás. mit keresel itt?????
2012. jan. 30. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
57000. /ho:((+szja
2012. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves Csaba :)
2012. jan. 31. 08:18
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az első hozzászólóval. Tudsz olyan boltot mondani ahol azt mondod kérek 10 dkg párizsit? aztán közlöd hogy ja bocs ingyen gondoltam.
2012. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Ti tisztában vagytok azzal, hogy ennek az oldalnak mi a célja???? Pontosan az ingyenes információcsere. Ami azt jelenti, hogy azokra a kérdésekre, amit én tudok, arra én válaszolok annak, aki nem tudja rá a választ. Arra a kérdésre pedig amit én nem tudok, arra nekem válaszol az, aki tudja. Mindezt ingyen tesszük, mert ez az oldal funkciója. Ha neked ennek a dolognak a megértése problémát okoz, akkor kérj segítséget a megértéséhez. Mert szükséged van rá, az egyértelmű.
2012. febr. 3. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem tisztában, ügyvédi tanácsot mégse kér senki....
2012. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ha a tevékenység érettségihez kötött, akkor a garantált bérminimum (108 ezer Ft/hó) összegét kell alapul venni a járulék számításoknál. Mi ez alapján most 57.375 Ft-ot fizettünk, erre jön majd az szja előleg de azt negyedévenként kell fizetni. Ha a tevékenység nem kötött érettségihez akkor a minimálbér az alap, akkor valamivel kevesebb a fizetendő.

Csúnya dolog lenne ezekért az apró de valakinek nagyon fontos információkért pénzt kérni, a világ azért nem így működik! De aki sajnálja megosztani másokkal amit tud az ne látogassa ezt az oldalt.

2012. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Köszönöm szépen! :)
2012. febr. 16. 01:07
 10/10 anonim ***** válasza:
ezért tart itt az ország mert senki nem tud segiteni a másiknak mindenhol csak a hasznot lesitek szánalmasak vagytok... ha egy pontos információt szeretne az illető akkor elmegy a megfelelő helyre ha viszont megelégszik egy ismeretlen ember véleményével akkor miért kell beszólni neki?-.-“
2012. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!