Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » OEP finanszírozásból működő...

OEP finanszírozásból működő fogorvos vállalkozóként mit számolhatok el?

Figyelt kérdés
Konkrétan az a kérdésem, hogy fizetheti-e számomra a vállalkozásom az életbiztosításomat? Ütközik-e ez valami OEP szabállyal, van-e erről állásfoglalás?

2012. márc. 9. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyvelő. Nem tudok más mondani. Én kérnék rá állásfoglalást. Egyébként szerintem elszámolhatod, alapozom ezt arra, hogy nekem egy non profit gt tekintetében aki állami normatívát kap, van egy NGM állásfoglalásom erről, sk én kértem a részükre, és meglepetésemre ott sem látják akadályát. Valami hasonló lehet az oep is, viszont az oep szerződést is köt, azt is át kéne tanulmányozni részletesen. De mivel cafeteria elismert forma, nem godnolom hogy ennek akadálya lenne, ugyanis ez is egyfajta ún. béren kívüli juttatás.
2012. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez biztatóan hangzik, köszönöm!
2012. márc. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!