Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » GYED -es kompenzációs nyilatko...

GYED -es kompenzációs nyilatkozattal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A munkahelyem ma kiküldött egy nyilatkozatot,hogy küldjem vissza,a GYED adóváltozások miatti ellentételezéséhez.


Csodálkoztam,mert tavaly utaltak havonta 98000 Ft körüli GYED-et (adójóváírás + az egyik gyerekünkre én vettem igénybe a családi kedvezményt) ,idén úgy,hogy mindkét gyerekre én vettem igénybe a családi adókedvezményt például február elején utaltak 105000 Ft körül.


MIt akarnak ellensúlyozni,amikor többet kapok mint tavaly ?


Lehetséges,hogy így is járna nekem valamiféle kompenzáció ?


2012. márc. 20. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kaptam levelet, nagyjából ugyanennyi juttatás jár. Nekünk nem jár kompenzáció (tudtommal), hanem a munkáltatónak kötelessége értesíteni minden gyeses gyedes anyukát a törvényváltozatásról, függetlenül attól, hogy jár-e neki a kompenzáció vagy nem.
2012. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2012. márc. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!