Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adókártya kiállítása...

Az adókártya kiállítása mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:02
 1/3 ChrisM válasza:
Nem sok. Bemész a lakóhelyed szerint illetékes apeh-be (pardon: NAV), kitöltesz egy papírt pár adattal és kész. Utána várod a postást az adókártyával (asszem 2-3 hét).
2012. márc. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az igénylés az tényleg nem sok, csak egy nyomtatványt kell kitölteni az navnál, de amíg megküldik az bizony elég sok idő. Én már november óta várom. Már kétszer rájuk telefonáltam, mert még mindig nem kaptam meg. A válasz mind a kétszer ugyanaz volt. Legyek türelemmel, mert jelenleg alapanyag hiánnyal (????) küszködnek úgyhogy nincs miből legyártani a kártyát. Jó mi?

Addig használjam az ideiglenes igazolást amit adtak.

2012. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Mi is november óta várunk rá. Tök jó, nem? Nincs válasz, sem értesítés, semmi. Dögöljenek meg ott, ahol vannak. Buktam miattuk egy munkát.
2012. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!