Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a teendő ha véletlenül...

Mi a teendő ha véletlenül "rossz" csekket adtam fel?

Figyelt kérdés
Későn esett le a tantusz, így nem a fizetési emlékeztetőről szóló csekket fizettem be, hanem a márciusi havi telefon- és kábelszámlát. Mire számíthatok? Remélem nem kapcsolják ki a szolgáltatást. . :// a fizetési emlékeztetőt most nem tudnám befizetni még pluszban is.
2012. máj. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így vele, mégsem kapcsolták ki a szolgáltatást. Az mindegy, hogy milyen csekken, csak beérkezzen a pénz.
2012. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy nekem mindig azt mondták, csak azt a csekket adjam fel, ami az adott hónapra szól, mivel a számítógépes rendszerük sajnos olyan, amilyen. Nekem a nagymamámnál volt olyan, hogy befizette a márciusi villanyt, de már januárban, és jött neki a felszólítás, hogy fizesse be, különben gond lesz.
2012. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csekken levo zaonosito elter, ha lusta programozo irta a rendszeruket akkor kapsz majd egy feloszlitast hogy me nem fizettel es akkor mehetsz reklamalni hogy jovairjak.


Ha Nem lusat programozo irta a szamla nyilvantarto rendszert akkor eszreveszi hogy nincs teljesitve a xzy azonositoju szamla de az adott user id fizetett be mas azonositoval es elszamolja annak:)

2012. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én mindig úgy szoktam, hogy az eredeti számlát fizetem be, és nem a felszólítást, és még sose volt ezzel gond.


De ha mégis gond adódik, reklamálni kell! Ha ott a feladóvevény a kezedben, akkor hivatalosan igazolhatod, hogy befizetted a számlát.


Amúgy nem is értem milyen rendszertelenül küldik ezeket a számlákat. Valamikor hónap végén kiküldik 25-i határidővel, amit ugye esélytelen befizetnem. Mire megkapom a fizetésemet, már jön is a felszólítás. Ha megnézed a következő számlát, a felszólítás kiküldéséért felszámolnak valami ~500 Ft-ot. Ez magán a felszólításon még nem szerepel, hanem csak a következő havi számlán! Valamikor meg 5-i határidővel küldik a számlát, de az is necces, mert addig meg még a többi csekk nem érkezik meg, én meg egyszerre szeretném feladni őket, nem rohangálok velük egyenként a postára.

2012. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előbbi válaszoló vagyok, elfelejtettem említeni, hogy a T-Home-ról beszéltem.
2012. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!