Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Csak engem zavar ez a sok Adó...

Csak engem zavar ez a sok Adó 1%-a hirdetés?

Figyelt kérdés

Tele van velük minden hirdetési platform. Kétlem, hogy ennyi ingyenes hirdetési lehetőségük lenne. Ergo az én felajánlásom egy része reklámra megy el. Ez elég szégyen!

Ráadásul mára már mindenki pofátlanul kunyerál. Eleinte nem voltak ennyien. Ma meg már egy csomóan kérnek az állatok nevében. Ma láttam: 1%-omat adjam a madaraknak.....


2012. máj. 4. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Téged csak ez zavar, a többi reklám nem?:))

Egyszerű: ne adj nekik 1%-ot, ha nem szimpi.

2012. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kb a fele megy hirdetésre. Ha nem hirdetnek, nem találkoznak vele az emberek. Ha nem találkoznak vele az emberek, nem adják nekik az 1%ot. Ha hirdetnek van pénz, ha nem hirdetnek nincs pénz. Tehát ez amolyan befektetés. Szerintem is katasztrófa.
2012. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írta, ez egy figyelemfelkeltési lehetőség. Ha megéri a befektetett pénzt, akkor önmagában nem elítélendő.


Az mindenesetre jól jellemzi a piacot, hogy a Hollywood-i formula érvényesül, magyarul kutya és gyerek. Nagyon más hirdetést nem is látok.


OFF, de annyira jó poén:

Annak idején valaki letépte a Vöröskereszt hirdetésének alját.

Így az alábbi szöveg alakult ki:

"Ki törli le a könnycseppet a világ szeméről?"

"Csak a FIDESZ!"

2012. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!