Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utaltam pénzt az adóhatóságnak...

Utaltam pénzt az adóhatóságnak, ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Megcsináltam az adóbevallásomat, eszerint kellett volna még befizetnem. Át is utaltam nekik, a bevallást még nem adtam fel. Aztán rájöttem, hogy elrontottam, mert a munkaadóm valami 655. sorba írta a befizetett adót, pedig nem oda kellett volna. Szóval az a lényeg, hogy még én kapok vissza. Most akkor mi lesz azzal az átutalt pénzzel? Nem igazán érdekel, mert csak 900 Ft, de gondolom nem fogják érteni, hogy mi ez. Nem találtam semmi olyan sort, ahova ilyet be lehetett volna írni. Vagy nem is fogja őket érdekelni? Vagy behívnak, hogy magyarázzam meg?
2012. máj. 18. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Most töltsd ki a bevallásodat úgy , hogy az jó legyen, ha valóban visszajáród van, azt is jelöld rajta, hogy a visszajárót kéred vissza lakásra, vagy bankszámlára.


Majd ha ez a pénz visszajött, akkor letöltesz az apeh oldaláról egy 1217-es nyomtatványt amin a tévedésből elküldött 900 Ft kiutalását kérheted.

2012. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!