Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet, hogy az általam...

Hogy lehet, hogy az általam kinyomtatott adóbevallás oldalainak száma 7, míg más által kinyomtatott, de az én adataimat tartalmazó bevallás oldalainak száma 4?

Figyelt kérdés
Ugyanazokat az adatokat tartalmazza, tehát ebben nem különbözik, csupán abban, hogy a 7 oldalast egy helyen tudom/kell aláírni, míg a 4 oldalast 2 helyen, valamint abban, hogy a 1153-as A-B-C oldalakat egy oldalra pakolta rá a 4 oldalas variáció, míg a 7 oldalason ezek külön-külön szerepelnek. Jó lehet mindkettő?
2012. máj. 21. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet úgy is nyomtatni, hogy a felesleges dolgok nincsenek rajta. Jó mindkettő.
2012. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor nem gond az sem ezek szerint, hogy eddig mindig ké helyen kellett aláírnom, most pedig csak egy helyen ajánlja fel? A 1153-as lap alján?
2012. máj. 21. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Két helyen, a "t" lemaradt...
2012. máj. 21. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott írd alá, ahol kéri. De ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor írd alá az összes oldalt.
2012. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha nagyon naív vagyok, nem értek hozzá, de megtehetem azt is, hogy ott is aláírom, ahol nem is kéri, biztos ami biztos alapon? És egyébként egy lemaradt aláírás mit von maga után? Úgy értem, gondolom úgy érvénytelen a bevallás, de büntetést is kell utána fizetni abban az esetben?
2012. máj. 21. 16:52
 6/9 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm, hogy segítesz!
2012. máj. 21. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nincs semmi aláírás, akkor felszólítanak hiánypótlásra, be kell menni aláírni. Semmi extra, büntetés nem szokott ezért járni. Írd alá, abból nincs baj, de mint mondtam, elég ott aláírni, ahol kéri.
2012. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2012. máj. 21. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 3 oldal lett a kivonatolt nyomtatással. Ha a másikat választom, amiben a kitöltetlen sorok is benne vannak, nyilván több. De az csak papír- meg tintapocséklás, ugyanolyan jó emez is.
2012. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!