Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallásnál a visszatérítés...

Adóbevallásnál a visszatérítés ideje 30 nap vagy 30 munkanap? Ha jól emlékszem május 4-én adtam fel.

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adóhatósági feldolgozást követő 30 naptári nap. Ez akkor igaz, ha nincs benne hiba, és nem kell javítani a bevallást. Az adózó az adóhatósági feldolgozás időpontját viszont nem ismeri.
2012. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 nap, de nem a feladástól, hanem a beérkezéstől számítva. Arra meg úgyis azt írnak, amit akarnak. Én még január legvégén feladtam, március közepén kaptam vissza a pénzt (utalással).
2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bakker, ez rossz hír!

Én meg várom, mint a gsxr-t!

Elvileg április 25-én érkezett be az enyém, és jövő hét közepére várom a pénzt.

2012. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bankszámlára kérted, körülbelül akkorra megkapod.


Válaszolónak: Március előtt nem fizetnek ki visszatérítést, hiába adod be jóval hamarabb, akkortól kezdenek kiutalni.

2012. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, postán kértem.
2012. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!