Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelőiroda nyitásához hova...

Könyvelőiroda nyitásához hova kell bejelentkezni és milyen feltételek szükségesek hozzá? Lehet olyat, hogy egy kiskereskedelmi cég másik tevékenysége könyvvitel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Az hiszem ha még ezt se tudod nem épp könyvelőirodát kellene nyiss... No comment....
2012. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves válaszoló:) , de nem az ilyen intelligenciájú ember kommentjét kértem!
2012. jún. 11. 08:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam, hogy könyvelő vagyok, csak mivel érdekelnek ezek a dolgok így gondoltam itt fel lehet tenni ilyesféle kérdéseket, teljesen más jellegű vállalkozásaink vannak:D

Előbb illik kérdezni, mint lehurrogni!

Köszönöm a reakcióidat, de nem szeretnék vitába szállni és lesüllyedni egy szint alá így a további hozzászólásaidat tartogasd másnak vagy éld ki az éppen aktuális bérszámfejtésben.

2012. jún. 11. 12:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs igazatok ez egy olyan oldal, ahol lehet kérdezni és általában válaszolnak is rá az emberek normálisan és nem támadnak. Miért is nem vagyok ide való? azért, mert kérdezni mertem és érdeklődni egy kérdezős oldalon?????

Ahelyett, hogy támadtok és ítélkeztek inkább válaszolnátok a kérdésemre, mert szerintem nektek ez egy rutin kérdés, mint könyvelőknek!

Egy pár hete olvastam, hogy egy "szerencsétlen" egyetemista kérdést tett fel és elfelejtette közölni, hogy ő még csak tanulja egyből jött a hurrogás, hogy milyen könyvelő az ilyen, nah én kb ilyen válaszokat kapok most tőletek és még mielőtt túlkombinálnátok nem én tettem fel a kérdést.....de mivel szeretek sok félét tanulni így vannak érdeklődéseim bizonyos témákkal kapcsolatban. Bocsánat, hogy nem vagyok egysíkú!


Megkérek mindenkit aki támadni akar az felejtse már el a kérdésem! és csak az válaszoljon aki nem támad egyből a rutintalan kérdésekre!!! Köszönöm!

2012. jún. 11. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!