Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a navhoz jelentkezek állás...

Ha a navhoz jelentkezek állás ügyben milyen következménye lesz ha a fekete munkát is beleírom az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Nekem lehet valami bajom belőle? sztem ez már annyira mindennapi hogy az embereket nem jelentik be hogy én beleírnám, jól gondolom hogy sem az én részemről sem pedig a volt munkaadó részéről nem lesz gond? Persze főleg az érdekel hogy nekem lesz e valami bajom belőle:)

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. jún. 17. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ügye a humor kategóriába szeretted volna?


Nem, nem lesz bajod abból, ha az adóhatósághoz úgy jelentkezel munkára, hogy tudatod velük, hogy nem tiszteled a törvényeket. Más kérdés, hogy házon belül mire biztatják az embereket, de hogy így…

2012. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

de olyan üres munkatapasztalat nélkül!

Tisztelem én a törvényeket, csak tudod a munkaadók nem tisztelik, és ha neked azt mondják hogy lesz munkád de nem jelentünk be, vagy nem lesz munka? na te melyiket választottad volna?

2012. jún. 17. 23:34
 3/20 A kérdező kommentje:
még valami: abban esetleg valaki nem tud segíteni hogy közalkalmazotti önéletrajzba ahol üres, mert nem tudok mit írni azt a sort törölhetem? vagy ragaszkodnak a mintához, és írjam oda hogy "nincs" stb
2012. jún. 17. 23:37
 4/20 SzilKa ***** válasza:
71%
Ezek szerint befolyásolható, vesztegethető is vagy, aki nem áll ki a törvényesség mellett? Ez sem jó pont a nav-nál.
2012. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

a kérdésre legyetek szívessek.

Ja amúgy:D Tudod én dolgozok, a munkaadó fizeti a bért, ugyh megvesztegetett az előző munkaadóm: adott munkát:P


Nem tudom miért csináltok így?

2012. jún. 17. 23:50
 6/20 anonim ***** válasza:
ne írd bele a feketemunkát mert darabokra szednek téged is meg a munkaadót is.
2012. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
inkább a humorba való...tényleg
2012. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

és a közalkalmazotti önéletrajzba az üres sorokat törölhetem? a számozás miatt?

45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet 1 sz. melléklet

2012. jún. 18. 00:08
 9/20 A kérdező kommentje:

"inkább a humorba való...tényleg"


Már ne is haragudj, de dolgozni kell, ha nem vagyok bejelentve hát akkor ez van, inkább bejelentés nélkül legyen állásom, mint ne legyen. Nincs ember aki ezt fordítva gondolná? vagy valaki netán visszautasít egy állásajánlatot csak azért mert nem jelentik be? Én is alkalmazott vagyok csak.

Az a humor kategória hogy ha valaki a navhoz bead el jelentkezést arra céloztok hogy rögtön valami sz@r ember.

Ne nevetesetek már ki, ugy csináltok mintha valami törvénysértő lennék holott gőzötök sincs semmiről.

Hozzáteszem van aki beleírta a fekete munkát de nem közalkalmazottiként ezért kérdeztem, de lehet hogy nem épp itt kelett volna


Csak állás keresek, ennyi!

2012. jún. 18. 06:07
 10/20 anonim ***** válasza:

1. Nem írnám be!

2. Ahol a sor üres, mert nem tudsz mit odaírni, azt a sort nem kell törölni, maradjon ott üresben.


Majd ha behívnak szóbeli meghallgatásra, és rákérdeznek a gyakorlatra, akkor max. annyit mondj: "hivatalos" gyakorlatod nincs. Érteni fogják, de ezt írásba ne add nekik, mert az már bizonyíték.

2012. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!