Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Illegális albérlet bejelentése...

Illegális albérlet bejelentése, hogyan?

Figyelt kérdés
Elérhetőségeket keresek a fent megjelölt témában.
2012. jún. 21. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Attól gusztustalan mert nem adózik, vagy egy görény, akit meg lehet fogni feketézésért? A legviccesebb az lenne, ha te az ő helyében ugyanúgy megkerülnéd a törvényt, és közben meg úgy teszel, mintha a törvényt akarnád szolgálni.
2012. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért gusztustalan, mert egy "görény" (hogy a te szavaddal éljek). Nem azért jelenteném mert a törvényt akarom szolgálni.
2012. jún. 27. 22:27
 13/17 Flector 67 ***** válasza:
48%
És honnan tudod, hogy nem adózik utána? Te teljesen szabályosan jársz el az élet minden területén? Vagy irigyled, mert több pénze van?:)
2012. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Én elmesélem a mi mostani aktuális történetünket.

December 5.-én beköltöztünk egy albérletbe , letettük a kauciót is, megegyeztünk a szobáért havi fix 40E Ft-ba.

Megígérte a főbérlő, hogy bejelent minket az albérletbe, most március van, ez eddig nem történt meg , sőt a kauciónkat sem akarja vissza adni, és nem hagyja lelakni ,mert ő így látja jónak, pedig nem rongáltunk meg semmit, rendbe tartottuk a lakást, és mindig rendesen fizettünk,sőt még ő károsított meg minket, mert folyamatosan lopta/lopja a dolgainkat.

Nekem személy szerint szükségem lett volna arra, hogy hivatal felé tudjam igazolni számlával, azt, hogy albérletbe lakom... megkárosítva érzem magam.

utána néztem, hogy a lakókerülethez tartozó önkormányzatnál lehet bejelentést tenni ezzel kapcsolatban,a kérdés már csak az, hogy nekem ebből származhat -e bajom.

Nyilván nem adózik utánunk lószart sem.

Ha ebbe tudna valaki segíteni azt nagyon megköszönném.

2014. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
88%
jelentsd fel szerintem!A KÖCSÖGÖT!
2015. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
88%
ÉN is ilyen albérletben lakok barátnőmmel!egy szemét láda a tulajdonos!
2015. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Aki albérletet így ad ki, s visszaél evvel, fel kell dobni,nincs mese.


Nagyon sokan itt rózsaszínben látják, itt a világot, NEM SZABAD.

Én is ilyenben vagyok, aki sokat megenged e téren előbb-utóbb ráfizet majd, S az emberek telhetetlenek. Nagyon pénzéhesek, aki evvel visszaél, rászolgál a büntetésre, ha én benne vagyok, hogy nincs szerződés, ne repüljünk fel az egekbe, boccs..............

2016. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!