Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valamiert nem kaptam vissza a...

Valamiert nem kaptam vissza a teljes adojovairasomat mert 140 e helyett 3000ftot kaptam utolag tudok tenni vmit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Kérd el Orbántól.
2012. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Járj utána. Az is lehet,hogy azért csak ennyit kaptál mert kiderült,hogy volt tartozásod régebbről az apeh felé(amit nem igazán szoktak jelezni,hogy gyűljön csak a késedelmi kamat) és azt levonták.

Mindenképpen járj utána,mert ha nem volt elmaradt,elfelejtett tartozásod,akkor nem is tarthatták volna vissza,

2012. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De az is lehet, hogy csak ennyi járt.

nyilván annyit tehetsz, hogy bemész a NAV-hoz és érdeklődsz.

2012. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

A visszajáró pénzt a Kontár Orbán kormány képviselőit fizetik belőle mert alul fizettek azért nem kapod meg.

Köszönd a 2/3-os szavazóknak.

2012. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Jobb ha hallgatsz.Erről az jut eszembe,hogy egyszer az Angol nemzeti banknak az év végi záráskor 2 penny többlet jött ki.Elkezdtek vizsgálódni és a végén kiderült hogy 1 millió font hiányuk van.
2012. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KLászló válasza:
Semmiképpen ne hagyd náluk a pénzed! Ami jár az jár! Az adóügyeiddel mindig légy tisztában! Be kell menni, el kell mondanod mi a problémád és kiderül majd, mi az igazság. A követelésed egyébként nem veszik el!
2012. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem biztos, hogy jól emlékszem, de a tárgyévben már kezdettől járó adójóváírást már megjelenítik a havi nettó bérben. Tehát elvileg havi leosztásban annival többet vittél haza. Tehát 11600 körül. Ezt esetleg számold utána. A göngyölő bérszámfejtés célja az, hogy minél jobban nullához közelítsem az egyenleg adóbevalláskor.
2012. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Idézem éccsanyumat:

" Jól tudod az adójóváírás havonta érvényesült, amennyiben az adózó év elején írásban kérte a munkaadótól. Teljes összegben egy bizonyos összegig járt utána csökkent, de így is havonta érvényesült ha kisebb összegben is. Úgy tűnik magas volt a jövedelme? Ha a munkaadó készítette a bevallását akkor június 10.-g vissza kellett a munkaadón keresztül kapni az elmaradt összeget egy összegben. Ha önadózó volt neki kellett visszakérnie akkor nem tudom mi a probléma. Ha el van rontva, valamikor a NAV is megtalálhatja, de az adózó 2017 dec.-g javíthatja, önrevíziózhatja, bárki készítette is a bevallást, ugyanazon a nyomtatványon. Annyit tudsz segíteni, hogy letöltöd nekik a nyomtatványt és meg mutatod neki, melyik sorba mit kell írni. A munkaadótól kapott igazoláson ugyan abban a sorban vannak az összegek ahová a bevalláson kell írni. Nézelődtem. 2011-ben max. adójóváírás 12 hóra 145.200, havi12.100, ez jár havi 180.000+27%=228.600 / szuperbruttó/ összegig. Utána is jár csökkentve évi 3.960.000-ig."

2012. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pro Patria ***** válasza:
Az adójóváírást nem szüntették meg? Úgy tudtam eddig.
2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A bevallás megfelelő nyomtatványon, elévülési időn belül módosítható.
2012. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!