Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most ballagtam általánosból,...

Most ballagtam általánosból, és nincs adó kártyám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap kellene beiratkozni közép suliba és kérik az adókártyát de nekem olyanom nincsen!!!!

2012. jún. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmégy beiratkozni, és megmondod hogy neked még nincs. Majd pótolod. azután elmégy az apaeh ügyfélszolgálatra szülőddel és csináltatttok
2012. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valaki mondja már meg, hogy egy iskolai beiratkozáshoz minek adóazonosító jelet tartalmazó kártya?


Azt akkor kérik/kérhetik, ha valamilyen jövedelmet szerez az illető, vagy pénzbeli támogatást kap valahonnan. Például bér, segély, hitel stb.


Nincs, és kész...


Ha pedig mindenféleképpen kell, akkor az adóhatóság állítja ki az elsőt ingyen.

2012. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kell mert szakács suli és nyári gyakorlatot kifizetik és rendes fizetésnek számít...adózni kell utána
2012. jún. 28. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi, erre nem is gondoltam. Így már érthető...
2012. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!