Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi van az adóvisszatérítéssel,...

Mi van az adóvisszatérítéssel, telefonálni kell, vagy mit tegyek? Május 10-én adtam le személyesen az Apehba, de akkor mért nem küldik, elvileg 30 nap.

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanerrol szol a topicom, de én csak 21-én adtam le.

Szóval a május 10-eieknek is lógnak? Szuper...


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-kon..

2012. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Az emberek kétharmada májusban adta le, ennek is a nyolcvan százaléka 18-19-20-án.... Persze hogy csúsznak, ha visszaigénylésed van mi a carért vársz májusig?
2012. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor derul ki, hogy visszaigenyles van, amikor mar megcsinaltad az adobevallast.... azt meg a hata kozepere sem kivanja az ember, amikor egy kozgazdasz is csak a fejet vakarja a kitoltoprogram nelkul.
2012. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyjából azért sejtettem hogy visszaigénylőnek kell lennem. akinek sok jár vissza azért nagyjából sejt
2012. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én Május 19.-én adtam le.Majd 29.-én mentem javíttatni akkor azt mondta a hölgy így Május 29. a kiutalási határidő mert minden rendben van a bevallásommal.Szóval én azóta is várok mert nem jött még pénz.
2012. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonon érdeklődni csak regisztrációs kóddal tudsz, ráadásul az sem biztos, hogy felveszik a telefont. Szerintem menj be a kerületi NAV ügyfélszolgálatra és kérdezz rá, hogy mi lehet a gond. Én is inkább bementem személyesen, nekem kedvesen segített a hölgy. Ugyan én később adtam le, de a 30 nap, már nálam is bőven letelt.
2012. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!