Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » XVI. kerületben keresek...

XVI. kerületben keresek megbízható, hozzáértő könyvelőt, kit tudsz ajánlani?

Figyelt kérdés

Fntos hogy 100%-ban értse a dolgát és munkájáért vállalja a felelősséget. Szempont az is természetesen, hogy megfizethető legyen. Ha ismersz ilyen céget, dolgozol velük már több éve és nem volt soha semmi gondod velük írd be ide őket.

A reklám nekik is jól jöhet :)


2012. aug. 29. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Messze vagyok tőled, amit tudok tanácsolni:

- menj be a hozzátok legközelebb levő kisboltba, ahol egyébként rendszeresen szoktál vásárolni, és kérdezd meg az üzletvezetőt (tulajdonost), hogy ő kinél, hol könyveltet, mennyire van vele megelégedve, stb. stb. Esetleg kérd el tőle az illető telefonszámát.

- majd ugyanígy beszélj barátokkal, rokonokkal, vállalkozó ismerősökkel, stb. Akiről a legbiztatóbb infókat kapod, azt hívd fel.

- de rákérdezhetsz pl. a hozzátok legközelebb levő Munkaügyi Központnál is, hogy kiket ismernek könyvelőket, kiket tudnának ajánlani, és hasonló hivatalos helyeken, ha van ismeretséged pl. önkormányzatnál is hivatalban ismernek elég sok könyvelőt személyesben is.


Amíg nekem volt könyvelőirodám, soha nem hirdettem magam, mert: "a legjobb reklám az elégedett ügyfél!"

2012. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!