Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Heti 40órás munkaviszony...

Heti 40órás munkaviszony mellett, másodállású vállalkozónak kell még járulékot fizetnie maga után?

Figyelt kérdés
Pl. egészségbiztosítás, nyugdíj, stb.., vagy mivel túl lépi a 36órás határt, ezek már nincsenek "másodállásban"?
2012. szept. 13. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem. Nekem egy barátnőm a 40 órás munkája mellé még vállalt ilyen hálózatépítős munkát, és mondta, hogy nem kell neki semmit sem fizetnie.
2012. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából én is így tudom, csak érdekel a többi ember tapasztalata/véleménye:)
2012. szept. 13. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nézz be a NAVhoz, biztos, ami tuti, nehogy bajod legyen ebből.
2012. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell járulékot fizetni, viszont nullás bevallást minden hónapban küdleni kell.
2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki tudnád fejteni ez mit jelent pontosan?
2012. szept. 13. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra való a fizetett könyvelő, hogy ezt kifejtse és elintézze neked. Attól mert nem kell járulékot fizetned még nem mentesülsz a bevallási kötelezettség alól, amit most igen szigorúan vesznek a nullásról havonta bevallást kell küldeni a megfelelő jogcímkóddal, ettől jobban nem tudom kifejteni neked.
2012. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!