Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerver indítás mennyi az adózás?

SchossoW kérdése:

Szerver indítás mennyi az adózás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hozzátok fordulok segítségért. Indítanék egy játék szervert. (MMORPG) És mint a többi ilyen szerveren ugye van bevétel... Na most egy ilyen után hány %ot kell adózni? Vagy ez teljesen bevétel függő? Megkérek mindenkit hogy OFF szövegekkel ne írják tele. Nagyon fontos lenne hogy ezt megtudjam. Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 24. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Kezdjük ott, hogy nem te indítod, hanem egy cég. Tehát be kell jegyeztetni egy céget, ennek illetékei vannak. Egy könyvelővel beszélj.


Kelleni fog alkalmazott (legalább saját magad), annak járulékai vannak, valamint számos különböző adó (a 27%os áfan kívül még vagy 7 db)... Egy része a nyereségből megy (mert egy szerver indítással ugye lesznek költségeid is, méghozzá elég komolyak), másik része viszotn csak a bevételből.. Tehát a részletek nélkül nem lehet %-ot mondani, de elég sokat...

2012. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ilyen válaszra volt szükségem. Tehát ha jól értelmezem elég jó bevételnek kell jönnie ahhoz hogy azt mondhassam "Igen megérte elindítani" Fel fogok keresni egy könyvelőt és ezt le tisztázom vele csak nem akartam oda állítani semmi kiindulási alap nélkül. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)
2012. okt. 24. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívesen. Sok sikert.


A kezdeti költségek a legrosszabbak, de arról majd a könyvelő tájékoztat, ő tud pontos adatokat. Amúgy azért olyan nagyon durva bevétel nem szükséges, végsősoron szinte mindenképpen nyereséges lesz, max sokat vacakolsz vele kevés pénzért. De ha egyszer beindul...


Majd küldhetnél linket, engem is érdekelne jó magyar MMORPG ;)

2012. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg 100000Ft-ba van maga a gép. De szerencsére majdnem beszerzési áron jutottam hozzá és egy igazán bivaly erős gépet raktunk össze. A játék nem saját... Hanem egy meglévő szerver fájlokat használok fel. Természetesen fogok küldeni. Jelenleg állítgatások mennek bug mentesítés később weboldal és az adózási dolgok elintézése. :) A 100000Ft mellé még jön majd az elhelyezés domain név :) De még így is olcsón úszom meg aránylag. :) A játék neve pedig : Silkroad online aminek megvannak a szerver fájlai.
2012. okt. 24. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
jobban megérné egy wowo szerver, annak nagyobb a hátszele mint sro nak. SRO ból amúgy is van kismillió szerver.
2012. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van kismillió szerver de wow-ból is ;) És nem mindegy milyen szerveren játszik az ember :) Mivel a fele egy rakás sz*r :) Full bug stb :) Nekem meg informatikus végzettségű emberek segítenek profi programozók :) Plusz egy megjegyzés szerintem a wow 1 SZ*R! :D Ezzel nem leszólni akarlak... De mindenkinek más az ízlése :)
2012. okt. 25. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegyik mmoprg egy rakás sz*r.
2012. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gw2-t, szerintem az utóbbi 6-7 év legjobb mmorpgje.
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!