Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1253NY jelű nyilatkozat...

1253NY jelű nyilatkozat letöltése?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy a 1253NY formanyomtatványt a nav oldalán hol tölthetem le? Csak az elektronikus bevallásnál találtam meg /1253E fajtát/, de mint sima kinyomtatható PDF formában nem.

2013. febr. 5. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


A nyomtatvány letöltése alatt levő aktív sugót is töltsd le, akkor ha megnyitod a letöltött nyomtatványt, a jobb felső sarokban ott lesz a sugó név mögött a kitöltési útmutató is.

2013. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz
2013. febr. 6. 15:30
 3/10 anonim válasza:
Nekem meg sem nyitja a programot. :( Nem tudná valaki a letöltött fájlt átküldeni?
2013. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. A nav honlapjáról NEM lehet letölteni! Az első válaszoló linkje nem ad erre választ. Nem egy programot akarok letölteni (egyébként nem is lehet).
2013. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na úgy van, hogy letöltitek a Keretprogram közül az ÁNYK - AbevJava nevűt, telepítitek majd leszeditek és telepítitek a 1253NY Java WebStart és a súgósat is ha kell a programon belüli segítség. Majd már telepítve van és asztalra kilökött egy ikont ÁNYK nevűt azt elindítjátok. Rámentek, hogy új nyomtatvány a bal sarokban a 3 fehér papír ikon jelű vagy Adatok menün belül az Új nyomtatvány parancsra klikk.

Majd ott látjátok a sablonoknál a 1253NY jelű dokumentumot, kijelölitek, megnyitás majd célszerű itt kitölteni, ha végeztetek akkor Adatok menüben klikk a nyomtatvány kinyomtatásra és pl PDF ként mentse el ha nem akarod kinyomtatni pl, ezt megtehetitek az üres dokumentummal is csak akkor bejön pár hiba de klikk a továbbra és üresen is engedi kinyomtatni ennyi. Nyomtatásnál pipáld ki a lapokat mert meglehet nem az összest foglya és a 3. lapot nem is szokta engedni.

2013. febr. 12. 20:16
 6/10 anonim válasza:

ez az: [link]


Ez az Abev egy akkora hulladék, hogy az hihetetlen... aki nem akar spontán hajhullást, kerülje el messzire. Fel nem foghatom, hogy hogy történhet ilyen, hogy egy ilyen fontos dolog, ilyen rosszul működjön...

2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok!!!

1h30p idegölő keresgélés után és 200* letöltött rossz program meghozta a gyümölcsöt :) Találtam egy oldalt ahol nagyon egyszerűen le lehet tölteni!!! Remélem segitettem vele!!!


[link]

2013. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
UI: ha letöltöd a programot az összes nyomtatvány rajta van az idei évi adóbevalláshoz!!! Nagyon egyszerű a telepítése!!! :)
2013. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi a f*szért nem lehet pdf-ben feltölteni a NAV honlapjára. Igazi dilettáns sz*r szemét társaság.
2013. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült elég nehezen..

Adobe Reader 6.0 kellett futtatnom.. és beadta a 4 oldalt.

Nyomtatás / printet kattintottam.

A következő ablakba pedig volt egy olyan " adat " 1 illetve 4 szám... ( angolul írt mindent, kisakkoztam )

Azt a 4 est, átírtam 1 re..

És láss csodát, csak az első oldalt nyomta ki..

Óvatosságból, csak 1 db papírt tettem a nyomtatóba..

utána egy selejt papírt tettem, hátha nyomná a többit is.. De a nyomtató csendbe volt...

De viszont ha a 3 oldalt elszúrtam, és csak azt akarom, akkor vajon a 3. oldalt nyomtatta volna?? Ha újból elkezdem a letöltést, és a 4 számot 3 ra javítom...

( remélem érthetően írtam le )

2014. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!