Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyik országban kell/érdemes...

T_A_ kérdése:

Melyik országban kell/érdemes adóznom?

Figyelt kérdés
Előző évben egészen június végéig még Németországban dolgoztam (nem kiküldetésben voltam magyar cégtől) utána hazaköltöztem és az év másik felét már itthon voltam és dolgoztam. Most ilyenkor mi a teendő? Olvastam azt, hogy ahol meghaladja a 183 ledolgozott napot ott kell adózni. Nekem egyiknél sem haladja meg pl.

2013. febr. 22. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Ez milyen kérdés? Adózni mindenhol kell érdemes akár csak egy hotelben a lakbér miatt.
2013. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szövegértésből egyes, ülj le. A kérdés az volt, hogy melyik országban kell adóznom? Érdemes e itthon benyújtani vagy esetleg Németországban? Tudod pénzbe kerül, csak nem mindegy hogy mennyibe... Ha még most se érted inkább ne írj ;)
2013. márc. 3. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!