Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

SOS keresnék online, vagy ingyenesen letölthető könyvelő-programot egyszeres könyveléshez. Találok ilyent a neten? Holnap éjfélkor lejár a bevallási határidő, ezért sürgős! Kettős könyvvitelhez találtam programot, de erre nem.

Keress kérdéseket hasonló témában: könyvelő program

2013. febr. 24. 17:21  Privát üzenet  

A válaszok

Bárhonnét letölthetsz ingyenesen u.n. demo-változatot, kipróbálásra. Ahol a kettős könyvvitelt találtad, ott találsz egyszerest is. Pénztárkönyv a neve.

Ezeknek a demoknak az a hátrányuk, hogy csak korlátozott mennyiségű adatot tudsz belepakolni, hiszen ezek csak arra jók, hogy ha tetszik a működésük, akkor az éles változatban használható programot tőlük veszed, és nem máshonnét.

Egyébként miért gondolod, hogy majd a teljes programot valakitől megkapod ingyenesben. Hiszen akik ezeket a programokat készítik, bizony nagyon sokad dolgoznak rajta, rengeteg munka, és főleg szaktudás van benne.

Te ha pl. felépítenél saját költségeden egy családi házat, odaadnád valakinek csak úgy ingyenben, hadd vigye?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. febr. 24. 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, már találtam!

# 2/3Időpont 2013. febr. 25. 08:50 Privát üzenet
legyen nevű felhasználó válasza:

Én is azt keresek. Hol találtál?

# 3/3Időpont 2013. ápr. 13. 11:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki 2007-ben már megszüntette a Bt-jét, ő maga pedig többnyire kölföldön tartozkodik. Nem tudni miért ( talán a könyvelő hibája), de évente kapott egy egyenleget (kb....
Milyen esélyekkel indul több, mint 20 év mérlegképes könyvelői tapasztalattal édesanyám, ha sajnos most 63 éves fejjel érintik a kötelező elbocsátások az állami szférában?
Okj-s mérlegképes könyvelő végzettséggel lehet vállalkozást indítani?
Adóbevalláshoz csak az egyszerűsített papírt kaptam, amit ugye február 15-ig le kell adni. Kérdésem a következő: Van-e lehetőségem arra, hogy nem ezt az egyszerűsített bevallást...
Az ADÓ bevallásomat a könyvelő iroda tévedésből 2-nappal később adta be, a határidő után. Mennyi lesz a büntetés?
Mi van ilyenkor? A könyvelő lehagyta az irányítószámot az APEH címéből és tegnap visszajött az adóbevallásom azzal, hogy rossz a cím (május 20-a volt a határidő). A könyvelőt még nem értem el.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!