Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS keresnék online, vagy...

SOS keresnék online, vagy ingyenesen letölthető könyvelő-programot egyszeres könyveléshez. Találok ilyent a neten? Holnap éjfélkor lejár a bevallási határidő, ezért sürgős! Kettős könyvvitelhez találtam programot, de erre nem.

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhonnét letölthetsz ingyenesen u.n. demo-változatot, kipróbálásra. Ahol a kettős könyvvitelt találtad, ott találsz egyszerest is. Pénztárkönyv a neve.

Ezeknek a demoknak az a hátrányuk, hogy csak korlátozott mennyiségű adatot tudsz belepakolni, hiszen ezek csak arra jók, hogy ha tetszik a működésük, akkor az éles változatban használható programot tőlük veszed, és nem máshonnét.

Egyébként miért gondolod, hogy majd a teljes programot valakitől megkapod ingyenesben. Hiszen akik ezeket a programokat készítik, bizony nagyon sokad dolgoznak rajta, rengeteg munka, és főleg szaktudás van benne.

Te ha pl. felépítenél saját költségeden egy családi házat, odaadnád valakinek csak úgy ingyenben, hadd vigye?

2013. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már találtam!
2013. febr. 25. 08:50
 3/3 legyen válasza:
Én is azt keresek. Hol találtál?
2013. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!