Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás 2013 kitöltőprogra...

Adóbevallás 2013 kitöltőprogrammal?

Figyelt kérdés

sziasztok már régóta én csinálom itthon az adóbevallást, de most elakadtam mert apumat tavaly szeptemberben ki rúgták és csak ez év januártól kezdett dolgozni újra bejelentve.

na mármost az ÁNYK- vel csináltam eddig mindig és most elakadtam mert nem találom azt a rubrikát amibe bele tudnám írni hogy csak 9 hó munkaviszony van neki. mert alapból 12 re számol és adótartozást ír rá. van erre valami ötletetek vagy csak én vagyok vak és nem találom.


2013. ápr. 23. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nincsen olyan rublika, mert az adójóváírás eltörlésével, már lényegtelenné vált, hogy hány hónapot dolgozott. A bruttó jövedelmének a 16%-át adózza le. Ennyi. Az, hogy azt a pénzt 9 hónap alatt, vagy 12 hónap alatt kereste meg, az mindegy. Nem ezért ír rá adótartozást. Vagy valamit elírtál, vagy rosszul adták ki a papírját, vagy rosszul vontak tőle adót. Számold ki külön, a 16%-ot, és nézd meg, hogy annyi van-e a papíron is írva. Illetve ha volt munkanélkülin, azt is írd be, mert munkaviszonynak, meg jövedelemnek számít.
2013. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na sikerült megcsinálni?
2013. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani.
2013. máj. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!