Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha elintéztük a hibás alapbeva...

Ha elintéztük a hibás alapbevallás utána hercehurcát, megint egy hónapot kell várnunk az adó visszatérítésre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon 2 helyről is bement az adóbevallásom. És nemrég kaptam a levelet hogy, az alapbevallásban lett a hiba. Ezt elintéztük. De mondták hogy ez miatt + 1 hónapot kell megint várni mire megkapjuk az adó visszatérítést.Tehát június végén.Akkor előbb ne is számítsak rá?Mit gondoltok? Vélemények?

#adóvisszatérítés #alapbevallás
2013. ápr. 30. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Onnan ketyeg a 30 nap, amikor beérkezett a helyes adóbevallás.
2013. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged!!!
2013. máj. 1. 09:46
 3/4 anonim válasza:
Én febr.14-én adtam be,hogy csinálja meg a NAV,márc.22-én javítottam mert egy helyen rosszul x-eltem ,ápr.25-én megjött a bevallás letelt a 30 nap,érdeklődtem és kiderült hogy június végén várhatom csak a pénzt.
2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem még idén odaér mindenkihez!!!
2013. máj. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!