Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy csináljam az adóbevalláso...

Hogy csináljam az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés

Fürge diáknál dolgoztam és 1253NY típusú nyomtatványt kaptam az adóbevalláshoz. Csakhogy ennek beküldési határideje volt február 15 volt. Ugye május 20-ig magánszemélyként letudom adni az adóbevallást, de le akkor nyugodtan kitölthetem a 1253NY nyomtatványt, amit küldtek, vagy be kell szereznem egy sima 1253-as nyomtatványt?

Kérlek segítsetek, köszönöm



2013. máj. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az NY-est már nem töltheted ki.

A 1253-ast letöltheted a nav honlapjáról, azt kitöltöd és ügyfélkapun, vagy postán keresztül beküldöd.

2013. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket egy könyvelő is megcsinálja?
2013. máj. 6. 19:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert letöltöttem és nem tudom hogy kéne kitölteni és nem akarom elszúrni.
2013. máj. 6. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy könyvelő is megcsinálja, főleg ha nem nagyon vagy vele tisztában hogy mit hogyan kellene kitölteni, még célszerűbb is, mert utólag javítani mindig problémásabb.
2013. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DukePool válasza:
Vagy kukk meg ezt és dönts .. töltesz vagy fizetsz :) http://www.youtube.com/watch?v=mrBd0ZcecUg&feature=youtu..
2013. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!