Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet besúgónak jelentkezn...

Hol lehet besúgónak jelentkezni az APEH-nál?

Figyelt kérdés
Árulkodni támadt kedvem. :)
2009. szept. 30. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd fel őket és kérdezd meg... :D


Hátha kapsz jutalékot a beszedett pénzek után.

2009. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem javaslom, mert úgyis kitudódik, hogy ki köpött.


egyik apehos ismerősöm mondta, mert én is gondoltam rá egyszer, és lebeszélt.

2009. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de gusztustalan vagy....(nem azért mondom , mert pl engem is beárulhatnál..), de gondolj rá..mindenki azt kapja vissza amit ő adott...
2009. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom! :)
2009. okt. 1. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így van...


Névtelenül is lehet bejelentést tenni, ugyanúgy kivizsgálják a bejelentést, mintha névvel érkezne.

Pont azért tud az APEH "aratni", mert rengeteg a névtelen bejelentő, akiknek a személye soha nem derül ki.


Szomszédoktól, kollégáktól, alkalmazottaktól érkeznek az Apeh-hez azok a bejelentések, hogy X-nek vajon miből telik úszómedencés új házra, thaiföldi luxus nyaralásra és 10milliós új autóra, amikor minimálbérre van bejelentve...

Vagy azt a Vállalkozót, aki évek óta "veszteséges", viszont a felesége 500nm-es palotát építtetett, pedig már évek óta Gyes-en van...


Mondjuk, én egy csöppet sem sajnálom azokat, akik szemérmetlenül lopnal-csalnak-sikkasztanak és ezért lebuknak!... Becsületesen kell élni és akkor félnivaló sincs!

2009. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az apeh-nál nincs olyan mint az amcsi filmekben, hogy titkos találkák a mesúgóval és akkor kap egy kis jatott, vagy drogot vagy cigit. Olyan van, hogy telefonon, szóban, írásban, neten teszel bejelentést valaki ellen és ezt lehet névtelenül, névvel és akkor kérheted hogy titokban maradjon vagy hozzájárulhatsz, hogy a te "vallomásodat" bizonyítékként felhasználják.
2009. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de az állam lehetetleníti el az embereket!!Én most fogom kiváltani a vállalkozi igazolványt, tanulás mellett fogok dolgozni, és a fizetésem 60% át le kell majd adóznom..mondván aki vállalkozó annak a fizetése nyereségnek számít!!!Ja ellnézést nekünk nincs ám fizetés..csak nyereségxDígy hogy legyen valaki tisztességes????40%ért te dolgoznál?Én is csak azért fogok , mert túl fiatal vagyok, félek csalnixD de meg tudom érteni azokat akik nem tudják ezt bevállalni, pl ha egy családot el akarnak taertani!!
2009. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!