Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudom kideríteni, h...

Honnan tudom kideríteni, h kapok-e családi kedvezményt is? Jelenleg GYED-et kapok.

Figyelt kérdés
OEP-be kell bemenni? Vagy levél/telefon?

2013. máj. 15. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint családi adókedvezményt?
2013. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bevallási időszakban a NAV-nál (régen Apeh) volt telefonos segítség. Kétszer hívtam őket, mind a kétszer alapos, szakszerű segítséget kaptam.
2013. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ezt hívtam én is: Általános tájékoztatás, kék szám: 40/42-42-42
2013. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gyed-et kapsz akkor jár mivel a gyed adóköteles, havi 10. ezer egy gyerekre.
2013. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott kell érdeklődnöd, ahonnan az ellátást kapod. Ha az egészségpénztár fizeti ki, akkor tőlük kérdezd meg.

Egyébként csak úgy automatikusan nem adják, előtte nyilatkozni kell róla, hogy kéred, és mikortól, hány gyermek, vagy mekkora összeg figyelembevételével...

2013. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!