Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Így jó lesz az adóbevallásom?

Így jó lesz az adóbevallásom?

Figyelt kérdés
1253Ny egyszerűsített adóbevalláson kitöltöttem az adataimat és ennyi mivel a második oldalon semmire se kell válaszoljak mivel nem vagyok őstermelő nincs gyerekem,ja és 2012 ben két hetet dolgoztam..Így csak az adataimat töltöttem ki így jó??meg a lényeg az hogy feladom és visszaküldöm nekik..nem??
2013. máj. 18. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2 hét munkából származó jövedelmedet illene azért beírni nem?
2013. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aztán hova??nincs olyan rész ahova be lehetne írni..
2013. máj. 18. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

1253NY-et nem töltünk ki, azt akkor ha azt szeretnénk ha az adóhatóság készítse el a bevallásunk, ennek már lejárt a határideje.

Javaslom mielőtt bármit kitöltesz olvasd el az útmutatóját:

[link]


1253-as nyomtatványt kellene letöltened és azt kitölteni a megfelelő adatokkal.

2013. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem értem...akkor minek küldenek ki ilyet?ha még töltsek le ezt meg azt..és akinek pl nincs internete az mit csinál??
2013. máj. 19. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért küldték ki, hogy nyilatkozzál rajta, ha azt akarod, hogy a nav megcsinálja neked.

Erről már lecsúsztál.


Akinek nincs internete, az bemegy a navhoz és kér adócsomagot.


Neked van neted, töltsd le az ányk programot töltsd le hozzá a 1253-at és töltsd ki.

2013. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!