Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találhatnék olyan budapest...

Hol találhatnék olyan budapesti könyvelőt, aki szívesen együttműködne egy ügyvéddel?

Figyelt kérdés
(Ügyfelek jobb kiszolgálása, pénzügyi-jogi problémák közös átbeszélése céljából)

2013. máj. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentem én szívesen tenném, budapesti is vagyok, de általában az ügyvédek nem vevők erre, pedig sajnos sok könyveléstechnikai anomália lenne megelőzhető vele.
2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így van első, az ügyvédek rendszerint repülési magasságban hordják fent az orrukat, a túlnyomó többségnél amúgy nem is nagyon van mire.

Szerintem egy jó könyvelővel nincs erre szükség, ebből is látszik milyen kevesen vagyunk. :)

2013. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-esnek!

Hát akkor itt az alkalom, ragadd meg, mert valóban, az ügyvédek legnagyobb része olyan, vagy hasonló, mint amit írtál, illetve annak mutatják magukat. Most jelentkezett egy ügyvéd, szüksége van rád, neked szükséged van (lehet) az ő tudására, hát fogjatok össze!

Amíg nekem is meg volt a könyvelő-irodám, nekem is meg volt a saját "külön-bejáratú" ügyvédem, ráadásul a szomszéd lakásban, és kölcsönösem oda-vissza segítettük ki egymást a saját szakmai ismereteinkből. Jó dolog ez, biztonságot ad mindkét félnek!

2013. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!