Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1,5 éve működő egyéni vállalko...

1,5 éve működő egyéni vállalkozásomat szeretném megszüntetni könyvelő segítségével?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy mennyiért szokták vállalni? Mennyi időt vesz igénybe?
2013. máj. 27. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
a működő egyéni vállalkozásodnak most is kell legyen könyvelője. Szerintem neki dolga a lezárás is. Az egyéni vállalkozás mgszüntetése okmányirodán keresztül történik, és ehhez kapcsolódik egy csomó bevellás ezekhez kell a könyvelő.
2013. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kérdezed ezt itt. Eddig is kellett legyen könyvelőd, az ő dolga lesz a megszüntetéssel járó könyvelői feladatok elvégzése is.
2013. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!