Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozó, alanyi...

Egyéni vállalkozó, alanyi adómentes mikor kell adóbevallást készíteni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kiadásról számla bevételről számla?

3213 - Divatékszer gyártása (TEÁOR)

Alapanyagról számla elkészített termék eladásáról számla?

Főállás mellett!?



#alanyi #adómenes
2013. júl. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vagy keresel egy könyvelőt magadnak, aki el is készíti szakszerűen mindenfajta bevallásodat.

2013. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, fogadd meg az előző hozzászóló tanácsát és keress egy könyvelőt, jobban jársz, mintha magadnak tákolod össze a bevallásokat amik vagy jól vagy nem, vagy megvan mind vagy nem.
2013. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, fogadd meg, mert egyszerű halandó olyan ostoba, hogy nem képes húsz számot összeadni, meg szorozni, meg effélék. Ahelyett, hogy a könyvelők könyvelőhöz irányítanának, le lehetne írni, hogy hogyan is kell csinálni... Csak akkor nem lenne munkájuk. De ne aggódj, nem te vagy az egyetlen, aki azt sem tudja, hogy mi merre hány lépés. A navnak erre nincs "információs füzete", mert nem érdeke... Az egész oldal egy szépen illatosított trágya. Kár, hogy nem lehet ezt megosztani velük. Csak szerintem haszontalan a nav oldala?
2013. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem olyan ostoba, de nem hiszem hogy elvárható, hogy több oldalon keresztül vállalkozási alapismereteket irkáljon az ember válasz gyanánt. Egy egy megválaszolható kérdésre természetesen én pl szívesen válaszolok, de egy olyan kérdésre ami itt fel lett téve, nem hiszem hogy érdemi választ lehetne adni, illetve igen a következőképpen:

igen

igen

akár

Ezzel nem hiszem hogy sokat segítenék

A kérdező - és elnézést nem szeretnélek megbántani - mindenféle egyéb ismeret nélkül tette fel a kérdését, és attól hogy valaki alanyi adómentes még szüksége lehet könyvelőre. Ez nem arról szól hogy küldözgetik egymáshoz a könyvelők az embereket, hanem arról, hogy az ő érdekében írtam tanácsként hogy keressen meg egy szakembert, mert a feltett kérdésből én úgy ítéltem meg hogy nem csupán egy két részlet a nem tiszta a számára, hanem az alap dolgokkal amivel ha a saját vállalkozását könyveli szeretné szükséges hogy tisztában legyen.

Az, hogy Te ezt ügyfélszerzésnek tartod sajnálom.


A véleményem akkor is de ezzel én nem minősítettem senkit sem.

2013. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat az utolsó mondtad helyesen:

A véleményem akkor is ez és ezzel nem minősítettem senkit sem.

2013. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!