Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ittas vezetésért megbüntettek...

Ittas vezetésért megbüntettek 135. 000 Ft-ra. Diák vagyok, nincs a nevemen semmilyen érték, ingatlan, sem gépjármű, elmúltam 18 éves. Kikerülhető-e a büntetés?

Figyelt kérdés
Kikerülhetem-e a büntetést, ha 5 éven keresztül nem fizetem be és nem veszek semmit a 'nevemre',(tehát 5 éven át, amíg érvényes nem terhelhetik rá semmimre) vagy kamatostul 'le kell ülnöm' öt év után?

2013. júl. 11. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Az államtól nem szabadulsz. A fizetésedből is le tudják tiltatni.
2013. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratula hozzá, majd ha elütsz valakit, és meghal, akkor remélem halálra ítélnek, ha már sörözől vezetés közben, és még sose kaptak el.
2013. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
tök jól lehet ittasan vezetni, sőőőt direkt hasznos. te nem nézed a híradásokat, hogy olyan beszámolók nincsenek i, ahol megemlítik az ittasságot. Ez azért van, mert aki iszik, az nem karambolozik. Talán mert jobban figyel vagy jobban vezet tőle. Én iszok, ha vezetek.
2013. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Flector 67 ***** válasza:

Szerintem te Maksa híradót nézel. Ne mindegy, majd ha tényleg lesz jogsid, ne vezess ittasan:)

Látom unatkozol a nyári szünetben...

2013. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!