Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen szakmakód kell az...

Milyen szakmakód kell az adószámos magánszemély adószámának igényléséhez, ha textilből varrok babákat, és interneten, kézműves vásárokon szeretném árusítani?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 12:54
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem ezt a formáját kellene választanod a terveidhez, kérdezz meg ezzel kapcsolatban egy könyvelőt. Szerintem KATÁS jobb lenne. Mindenképpen két szakmakód kell, gyártás, értékesítés. Ekkor szerintem pénztárgép is kell, de ezt szintén egy könyvelő mondja meg.

Javaslom az alábbi szakmakódokat:477803 Népművészeti ajándéktárgy kiskereskedelem, 477813 ajándéktárgy-kiskereskedelem, 139901 M.n.s. egyéb textiltermék gyártása.

2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vállalkozást még, mert lehet, hogy nem is vásárolna tőlem egy lélek sem. Néha-néha csinálnék ilyen figurákat, itt, ahol lakom, 4-5 havonta szokott lenni kisebb vásár például, vagy még arra gondoltam, raknék fel a Meskára is, lássam, van-e érdeklődés egyáltalán. Szeretnék törvényesen árusítani, de a vállalkozás még túl komoly hozzám :) Szerintem... Szerinted? Köszi a válaszod.
2013. júl. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!