Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom elintézni, hogy...

Hol tudom elintézni, hogy önkéntes alapon fizethessem magam után a TB-t? Olyankor visszamenőleg is be kell fizetni a tartozást?

Figyelt kérdés
Van elmaradásom, mivel a munkahelyemen nem voltam bejelentve, így nem fizették utánam a TB-t. (Mindig csak ígérgették, h bejelentenek jövő héten, aztán megint jövő héten stb, de nem lett belőle semmi) Szóval, ha önkéntesen befizetem havonta, akkor érvényes lesz újra a TB-m? Félek, h ha orvoshoz kerülnék valami miatt, akkor majd nem látnak el, vagy csak horribilis összegért...

2013. júl. 30. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész a NAV-hoz és bejelented, hogy ekkortól nem volt fizetve és akkor te fizetnéd. Adnak csekket meg egy igazolást és ennyi.
2013. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13T1011 nyomtaványon tudod igényelni. Ha adsz egy email cimet, küldök át ilyen nyomtatványt. Sajnos valószinüleg ki fogja vetni a NAV visszamenőleg az utolsó biztosítási jogviszonyod megszünéséig. Idén 6660 Ft/hó ez a járulék.
2013. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!